Rybářské uzly eBook

Fatimma.cz Rybářské uzly Image

INFORMACE

Rybářské uzly je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Otto Pospíšil. Přečtěte si s námi knihu Rybářské uzly na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Rybářské uzly.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,84 MB

ISBN: 9788074513008

POPIS
Druhý svazek Kapesní encyklopedie moderního rybáře je zaměřen na rybářské uzly, jejichž užití je při praktickém rybaření velmi důležité. Rybářské vlasce, šňůry, drážky, lanka a další je třeba umět spojovat i při jejich často různém průměru a při zachování jejich původních pevnostních vlastností. V knize je názorně předvedeno 65 typů převážně rybářských uzlů.
STÁHNOUT ČÍST
Články - nachytano.cz
Druhý svazek Kapesní encyklopedie moderního rybáře je zaměřen na rybářské uzly, jejichž užití je při praktickém rybaření velmi důležité. Rybářské vlasce, šňůry, drážky, lanka a další je třeba umět spojovat i při jejich často různém průměru a při zachování jejich původních pevnostních vlastností.
Rybářské uzly - Otto Pospíšil - Megaknihy.cz
Rybářské montáže, uzly, postupy vázání Vítejte v našem podrobném atlase, který obsahuje montáže, sestavy, udice a rybářské uzly. Galerie obsahuje návody a postupy zhotovní udic na různé metody lovu jak pro sladkovodní tak pro mořský rybolov.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY