Mrtvý v parovodu eBook

Fatimma.cz Mrtvý v parovodu Image

INFORMACE

Mrtvý v parovodu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Mrtvý v parovodu na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Mrtvý v parovodu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,94 MB

ISBN: 9788090530003

POPIS
V poslední době jsou SF povídky a romány, odehrávající se v období rozvoje využití technologií a páry, tedy za vlády královny Viktorie, čím dál tím populárnější. Jde o období osamělých vědců, badatelů, zlodějů, vynálezců a detektivů, ale také elegance, romantismu a čestnosti.Známí čeští autoři se zamysleli (někteří přinuceni domluvou, jiní proudem ostré páry, další vynálezy, které doposud nespatřily světlo světa), jak by se s takovými eventualitami dokázali popasovat oni. Vypravili své hrdiny leckams.Dostanete se s nimi do krajů známých i neznámých. Při čtení této sbírky se ocitnete v Praze, Londýně, indickém pralese, Vídni a leckdy i na těch nejnepravděpodobnějších místech.V hlavních rolích se objeví Sherlock Holmes, trpaslíci, trol, drobný český zlodějíček, chudá služebná, elegantní anglický zloděj, soukromý pražský detektiv… Prostě jsou to jak postavy, tak i prostředí devatenáctého století, století páry a téměř neomezeného rozvoje techniky.Do knihy přispěli: Leonard Medek (Příběh zloděje), Martin D. Antonín (Pási spási), Julie Nováková (Eskapády pana Finnegana), Hana Šochová (Chytni štěstí za pačesy), Vlado Ríša (Série třináct), Josef Pecinovský (Mrtvý v parovodu), Petr Schink (Chlapec a jeho trol), Lucie Lukačovičová (Čestné slovo).
STÁHNOUT ČÍST
Mrtvý v parovodu - Vlado Ríša (ed.) - FantasyPlanet
Nezničitelný basketbalový důchodce, šéfredaktor časopisu XB-1, autor mnoha a mnoha knih a v neposlední řadě i editor řady různorodých antologií upřel svou pozornost na viktoriánský věk páry. Výsledkem je zcela nová antologie Mrtvý v parovodu, kterou jako svou vůbec první žánrovou knihu vydává nakladatelství Konektor XB-1.
Mrtvý v parovodu - Vlado Ríša (ed.) - FantasyPlanet
Všechny informace o produktu Kniha Mrtvý v parovodu různí, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Mrtvý v parovodu různí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY