Abaddonova brána eBook

Fatimma.cz Abaddonova brána Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Abaddonova brána! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Abaddonova brána a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Abaddonova brána.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,57 MB

ISBN: 9788073877996

POPIS
Po celé generace představovala pro lidstvo sluneční soustava – Mars, Měsíc, Pás asteroidů – velké pohraničí. Až dosud. Mimozemský artefakt, který pracoval podle svého naprogramování pod mračny Venuše, se přemístil na oběžnou dráhu Uranu, kde vybudoval obrovskou bránu, jež vede do bezhvězdného prostoru.Jim Holden a posádka Rosinanty jsou součástí rozsáhlé flotily vědeckých a vojenských lodí, která se vydává artefakt prozkoumat. Jenomže za scénou se rozvíjí složitá intrika, jejímž hlavním cílem je zničení Holdena. Zatímco se vyslanci lidstva snaží rozhodnout, zda brána znamená příležitost nebo hrozbu, netuší, že to největší nebezpečí si přivezli s sebou.Kniha získala cenu Locus v kategorii nejlepší science-fiction román roku 2013. Hlasovali čtenáři stejnojmenného amerického odborného časopisu.
STÁHNOUT ČÍST
Abaddonova brana e book | Sleviste.cz
Kniha Abaddonova brána Přidat komentář. zd0981. 01. ledna. Pomalý rozjezd, Anna byla otravná, druhá půle OK. i ta Anna se vylepšila. ...
Abaddonova brána - James S. A. Corey | KOSMAS.cz - vaše ...
Všechny informace o produktu Kniha Abaddonova brána James S. A. Corey, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Abaddonova brána James S. A. Corey.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY