Výchova a výcvik psa eBook

Fatimma.cz Výchova a výcvik psa Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Výchova a výcvik psa! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Výchova a výcvik psa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Výchova a výcvik psa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,25 MB

ISBN: 8072363971

POPIS
Tato kniha je určená všem současným i budoucím majitelům štěněte, kteří se chtějí dozvědět, jak z té roztomilé chlupaté kuličky vychovat spokojeného, způsobného a přátelského dospělého psa. Pokud je pes agresivní nebo dokonce někoho pokouše, bývá obvykle vina na straně lidí. Přečtěte si, jak podobným problémům předcházet. Text je doplněn 18 barevnými fotografiemi a 18 kresbami.
STÁHNOUT ČÍST
Domácí výchova - výcvik k poslušnosti a ovladatelnosti
Správná výchova psa je základním předpokladem pro úspěšný výcvik. Je jednodušší vychovávat štěně, ale pokud máme dospělého psa, ani to ještě není žádná tragédie. Při výchově i výcviku jsou nesmírně důležité trpělivost a důslednost.
Výchova psa - Výchova a výcvik psů
Výchova je základní předpoklad pro úspěšný výcvik štěněte. Vychovávat štěně je vždy jednodušší, než u dospělého psa. Tam je třeba přistupovat trochu jinak s ještě větší trpělivostí. Vůbec není pravda, že „starého psa novým kouskům nenaučíš". Naopak, pokud se budete psovi dostatečně věnovat.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY