Výchova a výcvik psa eBook

Fatimma.cz Výchova a výcvik psa Image

INFORMACE

Výchova a výcvik psa je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Markéta Skálová. Přečtěte si s námi knihu Výchova a výcvik psa na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Výchova a výcvik psa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,63 MB

ISBN: 8072363971

POPIS
Tato kniha je určená všem současným i budoucím majitelům štěněte, kteří se chtějí dozvědět, jak z té roztomilé chlupaté kuličky vychovat spokojeného, způsobného a přátelského dospělého psa. Pokud je pes agresivní nebo dokonce někoho pokouše, bývá obvykle vina na straně lidí. Přečtěte si, jak podobným problémům předcházet. Text je doplněn 18 barevnými fotografiemi a 18 kresbami.
STÁHNOUT ČÍST
Výchova a výcvik štěněte | Povely | Sportovní kynologie ...
Výcvik a výchova psa v kostce. ... Přirozený výcvik psa skutečně rezonoval mezi páníčky a získal mnoho pozitivních ohlasů. Oproti řadě drsných přístupů razí Ursula Löckenhoffová pravidlo, když budete správně rozumět svému psovi, porozumí i on vám. Své poznatky čerpá z dlouholeté praxe a každodenního výcviku.
Jak vycvičit psa snů: průvodce od A do Z | Vše-pro-zvířátka.cz
Když pes přijde, super následuje odměna a zas povel volno. Neopakujte v jeden den víckrát, abyste psa neznudil, pak by nespolupracoval. Jakmile naučíte přivolání, psa učte chůzi na vodítku (samozřejmě to můžete dělat souběžně). Jakmile potkáte psa a začne tahat, nechoďte dál a nenechte s sebou manipulovat.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY