Šik jako Francouzka eBook

Fatimma.cz Šik jako Francouzka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Šik jako Francouzka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Šik jako Francouzka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Šik jako Francouzka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,66 MB

ISBN: 9788024931227

POPIS
Praktický průvodce módou, svůdností a elegancí ve francouzském stylu, plný rad a tipů, jak pozměnit svůj šatník a vytříbit si osobní styl. Kniha vychází z rozhovorů s návrháři a lidmi, zabývajícími se módou a stylem, a přidává rady, čemu se vyhnout, čím zakrýt nedostatky a zdůraznit přednosti a hlavně – jak si s módou pohrávat tak, aby přinášela radost. Nechybí ani tipy, kde v Paříži nejlépe nakupovat módní kousky i oblečení s nadčasovou elegancí.
STÁHNOUT ČÍST
Šik jako Francouzka - Isabelle Thomasová, Frédérique ...
Specifikace Šik jako Francouzka - Thomasová Isabelle, Veyssetová Frédérique. Popis produktu. Jak získat nadčasový styl po francouzsku. Praktický průvodce módou, svůdností a elegancí ve francouzském stylu, plný rad a tipů, jak pozměnit svůj šatník a vytříbit si osobní styl. Kniha vychází z rozhovorů s návrháři a ...
Zásady šik francouzského oblékání v bodech | MODA.CZ
Snažíme se od nich odkoukat barvu rtěnky, účes "vstala a šla" a umění nosit pánské košile. Chceme být šik jako Francouzky. Jenže Francouzky nejsou šik, Francouzky jsou zen. Zen je nové šik. Být zen znamená dosáhnout stavu, kterému se ve francouzštině říká "bien-être" a čeština ho opisuje slovy zdraví, štěstí, harmonie.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY