Manuál léčivé jógy eBook

Fatimma.cz Manuál léčivé jógy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Manuál léčivé jógy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Manuál léčivé jógy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Manuál léčivé jógy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,14 MB

ISBN: 9788075542311

POPIS
Tato poutavá a úžasně graficky zpracovaná kniha pro všechny příznivce jógy představuje techniky hathajógy pro posílení energetického systému čaker. Dostaňte své čakry a vitalitu opět do rovnováhy Díky této knize budete schopni zvýšit své znalosti o nerovnováze v těle a dostat své čakry a vitalitu opět do rovnováhy. Manuál léčivé jógy vám však pomůže i s dalšími oblastmi: dýcháním, gesty, vizualizací, mantrami a jídelníčkem. Naučíte se, jak začlenit učení paňčatattvy (pětice sil vitality neboli pět elementů) do své jógové praxe. Praktické pomůcky a úžasné ilustrace pro lepší pochopení Všechny ásany jsou doplněny barevnými fotografiemi tak, aby vás vedly krok za krokem. Manuál obsahuje také přehledné tabulky prospěšných poloh pro běžná onemocnění.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Manuál léčivé jógy Joga, meditácia Anag ...
Manuál léčivé jógy - Pracujte s energetickými čakrovými centry a zvyšte svou vitalitu. SARASWATI Swami Ambikananda. Tato knížka mě zaujala především díky tomu, že se zaměřuje nejen na cvičení jógy jako takové, ale na její příznivé účinky a vliv na tělo a čakry.
Manuál léčivé jógy (Svámí Ambikananda Saraswati) | Detail ...
Manuál léčivé jógy - Pracujte s energetickými čakrovými centry a zvyšte svou vitalitu ... Manuál uzdravující jógy vám však pomůže i s dalšími oblastmi: dýcháním, gesty, vizualizací, mantrami a dietním poradenstvím. Naučíte se, jak začlenit učení panchatattvy (pěti sil vitality nebo pěti elementů) do své ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY