Španělština pro začátečníky eBook

Fatimma.cz Španělština pro začátečníky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Španělština pro začátečníky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Španělština pro začátečníky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Španělština pro začátečníky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,57 MB

ISBN: 9788025129845

POPIS
Španělsky se můžete učit způsobem velice zábavným a napínavým, a to čtením a luštěním napínavých detektivních příběhů. S jazykovým kurzem v přehledných třicetiminutových celcích dosáhnete úrovně A2. Nepotřebujete žádné předběžné znalosti: Sledujte detektiva Garcíu v 10 lekcích a budete překvapeni, jaké pokroky děláte! Naučíte se dobře španělsky a navíc vyřešíte kriminální případ. Detektiv García vám učení ulehčí radami, praktickou gramatikou a napínavými cvičeními k poslechu, opakování, čtení a psaní.
STÁHNOUT ČÍST
Porovnat jazykové kurzy španělštiny
Španělština pro začátečníky Jazykový kurz s detektivkou María García Fernández. Učte se španělsky s detektivem Garcíou! Španělsky rychle a poutavě! S jazykovým kurzem v přehledných třicetiminutových celcích dosáhnete úrovně A2. Nepotřebujete žádné předběžné znalosti: Sledujte detektiva Garcíu v 10 lekcích a ...
Španělština online pro samouky, výuka španělštiny - ONLINE ...
Španělština pro začátečníky. 25. února - 12. května 2020 Centrum jazykového vzdělávání MU, Komenského náměstí 2, Brno; Tento kurz nevyžaduje od studenta žádné počáteční znalosti a je určen všem těm, kteří mají o španělštinu zájem. Nejdříve si v něm osvojíte pravidla španělské výslovnosti a přízvuku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY