Sociální správa eBook

Fatimma.cz Sociální správa Image

INFORMACE

Hledáte knihu Sociální správa? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Igor Tomeš? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Sociální správa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,88 MB

ISBN: 9788073674830

POPIS
Příručka pro studující sociálních, právních a příbuzných oborů i pro profesionály v oblasti sociální práce, sociální správy a státní správy podává obecnou teorii sociální správy i popis současných úkolů a institucionálního zajištění v této oblasti u nás a ve světě, zejména v EU. Vysvětluje, jak u nás funguje správa zaměstnanosti, zdravotní správa, sociální pojištění a podpora, pomoc a služby, a které orgány se na nich podílejí a jakými předpisy.Druhé, rozšířené a přepracované vydání v obecné části pojednává o subjektech sociální správy, jejím postavení, výstavbě a výkonu, financování a řízení. Zvláštní část je zaměřena na jednotlivá odvětví sociální správy podle mezinárodně přijatého členění.
STÁHNOUT ČÍST
Sociální práce | Sociální správa | Nakladatelství Portál
ČESKÁ SPRÁVA SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ ... Pojistné na sociální zabezpečení ...
Domů - MSSS Vejprty
Česká správa sociálního zabezpečení, pobočka Okresní správa sociálního zabezpečení (OSSZ) Hradec Králové má sídlo na ulici Slezská, č.p. 839. Dostanete se k ní také linkou MHD č. 5, 17 či 25, vystupte na zastávce Poliklinika 2. V blízkosti OSSZ Hradec Králové je také parkoviště pro osobní automobily.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY