Stručný česko-německý slovník frází a idiomů eBook

Fatimma.cz Stručný česko-německý slovník frází a idiomů Image

INFORMACE

Stručný česko-německý slovník frází a idiomů je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Julius Chromečka. Přečtěte si s námi knihu Stručný česko-německý slovník frází a idiomů na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Stručný česko-německý slovník frází a idiomů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,31 MB

ISBN: 8072251104

POPIS
Zvládnutí cizího jazyka není jen otázkou dokonalé znalosti gramatiky a slovní zásoby, ale nezbytná je také dobrá orientace v ustálených slovních spojeních, rčeních, idiomech a podobných frazeologických obratech. Právě na tuto stránku hovorového jazyka se zaměřuje tento stručný slovník, který je přehledným úvodem do německé frazeologie a přináší ta nejběžnější spojení, se kterými se můžeme v německém jazyce setkat. Kniha je dokonalou pomůckou pro všechny, kdo chtějí v mluveném či psaném slově ovládat typická německá rčení a podobné slovní obraty současné němčiny.
STÁHNOUT ČÍST
Stručný česko-anglický slovník frází a idiomů ...
Všechny informace o produktu Stručný česko-anglický slovník frází a idiomů - Kol., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Stručný česko-anglický slovník frází a idiomů - Kol..
Kategorie němčina
Právě na tuto stránku hovorového jazyka se zaměřuje Stručný česko-anglický slovník frází a idiomů, ve kterém si studující angličtiny mohou obohatit své stávající znalosti o nejužívanější frazeologické a idiomatické prostředky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY