Letničky a dvouletky pro zahrady a skalky eBook

Fatimma.cz Letničky a dvouletky pro zahrady a skalky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Letničky a dvouletky pro zahrady a skalky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Letničky a dvouletky pro zahrady a skalky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Letničky a dvouletky pro zahrady a skalky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,65 MB

ISBN: 8024708272

POPIS
Letničky, nebo také jednoleté rostliny, pocházejí ze všech koutů světa, převážně z teplejších oblastí. Některé jsou i rostlinami domácími. I když v posledních letech stoupla dost podstatně nabídka semen různých druhů, přesto v zahradách s oblibou pěstujeme hlavně klasické druhy (laskavce, hledíky, begonie, měsíčky, astry, petúnie, šalvěje, afrikány atd.). Sortiment druhů, které lze pěstovat u nás, je však mnohem širší.Záměrem této publikace je představit čtenáři bohatý sortiment letniček a některých dvouletek (dvouleté rostliny jsou totiž pěstovány většinou souběžně s letničkami; mnohdy letničkové záhony vhodně doplňují), včetně druhů méně známých a popínavých.
STÁHNOUT ČÍST
Letničky a dvouletky pro zahrady a skalky | Profizahrada.cz
Letničky a dvouletky Sortiment druhů, které lze pěstovat u nás, je však mnohem širší. Záměrem této publikace je představit čtenáři bohatý sortiment letniček a některých dvouletek (dvouleté rostliny jsou totiž pěstovány většinou souběžně s letničkami; mnohdy letničkové záhony vhodně doplňují), včetně druhů méně známých a popínavých.
trvalky, letničky, pěstování ze semen, dvouletky, (5 ...
Skvělou variantou pro rovinu jsou spárové skalky, které na ní vypadají přirozeně a velmi působivě zároveň. Jsou inspirovány přirozenými skalními výchozy. Stavějí se z vrstevnatě odlučných hornin, plochých deskovitých kamenů, které se přirozeně dělí na pláty. Patří mezi ně například břidlice či opuka ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY