Dýka s hadem eBook

Fatimma.cz Dýka s hadem Image

INFORMACE

Dýka s hadem je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Přečtěte si s námi knihu Dýka s hadem na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Dýka s hadem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,45 MB

ISBN: 9788024377032

POPIS
Čtvrté vydání bestselleru, který je úvodním dílem edice historických detektivních románů o Oldřichovi z Chlumu a jeho panošovi Otovi. Děj se odehrává v polovině 13. století za vlády českého krále Přemysla II Otakara. Správce Bezdězu řeší případ vraždy pána hradu Grabštejn a tajemnou vraždu v johanitské komendě v Dubu. Detektivní zápletka se prolíná se statečností i proradností rytířů a romantickou láskou. Autor knihy si získal již tisíce čtenářů především schopností přenést je do středověku a vytvořit dokonalou iluzi doby.4. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Dýka s hadem - Vlastimil Vondruška | knizniklub.cz
Nakupte společně - Hříšní lidé Království českého. Kniha Dýka s hadem patří do série Hříšní lidé Království českého.Z této série Vám nabízíme celkem 25 knih za zvýhodněnou cenu 6 351 Kč.
Dýka s hadem - Vondruška Vlastimil | Srovnanicen.cz
Všechny informace o produktu Kniha Dýka s hadem - Vondruška Vlastimil, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dýka s hadem - Vondruška Vlastimil.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY