Ilustrovaný imunologický slovník eBook

Fatimma.cz Ilustrovaný imunologický slovník Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ilustrovaný imunologický slovník! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ilustrovaný imunologický slovník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Ilustrovaný imunologický slovník.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,93 MB

ISBN: 8072622439

POPIS
V evropském měřítku ojedinělé encyklopedické dílo nabízí slovníkovou formou základní definice a termíny z imunologie. Publikace je velmi potřebným doplňkem u nás dosud vydaných knih týkajících se imunologie, a to jak teoretické, tak i klinické. Přehlednou a sdílnou formou informuje o základních pojmech jak z imunologie, tak i hraničních oborů - zejména genetiky, molekulární biologie a onkologie. Vysvětlení pojmů je dostatečně stručné a jasné. Český překlad je pečlivě zpracovaný a publikaci uvítají nejen profesionální imunologové, alergologové, ale i lékaři z mnoha oborů, především interních, pracovníci rutinních i výzkumných laboratoří, stejně jako studenti medicíny či řady přírodovědných oborů.První české vydání vychází jednak z druhého slovenského vydání s přihlédnutím k chystanému druhému vydání anglickému. Hesla téměř třísetstránkového slovníku jsou zpracována z hlediska teorie i praxe a obsahují téměř sto ilustrací.
STÁHNOUT ČÍST
Ilustrovaný slovník imunologie a alergologie - Burza učebnic
Všechny informace o produktu Kniha Ilustrovaný imunologický slovník, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ilustrovaný imunologický slovník.
Kniha Ilustrovaný imunologický a alergologický slovník ...
Ilustrovaný imunologický slovník by Miroslav Ferenčík, Vladimír Maťha, Jozef Rovenský Unknown, 288 Pages, Published 2004: ISBN-10: 80-7262-243-9 / 8072622439 ISBN-13: 978-80-7262-243-6 / 9788072622436
SOUVISEJÍCÍ KNIHY