Podnikové finance v teorii a praxi eBook

Fatimma.cz Podnikové finance v teorii a praxi Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Podnikové finance v teorii a praxi! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Podnikové finance v teorii a praxi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Podnikové finance v teorii a praxi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,69 MB

ISBN: 9788074780110

POPIS
Publikace je určena široké odborné veřejnosti, která v ní najde nejen zajímavé teoretické, ale i praktické poznatky týkající se oblasti řízení podnikových financí. Vedle teoretických poznatků obsahuje kniha ve vybraných kapitolách také výsledky vědecko-výzkumné činnosti obou autorů v posledních letech.
STÁHNOUT ČÍST
Podnikové finance v teorii a praxi, 2. vydání | epravo.cz
Všechny informace o produktu Kniha Podnikové finance v teorii a praxi - HRDÝ MILAN, KRECHOVSKÁ MICHAELA, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Podnikové finance v teorii a praxi - HRDÝ MILAN, KRECHOVSKÁ MICHAELA.
Podnikové finance v teorii a praxi - knihy.cz
Podnikové finance 8 V úvodu 1. kapitoly se seznámíte s teoretickým zázemím finan ční teorie. Dozvíte se, co je z finan čního hlediska hlavním cílem každého podniku, a že vedle hlavního cíle existují i n ěkteré díl čí cíle, které jsou základní podmínkou pro fungování podniku v tržní ekonomice. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY