Jak přežít puberťáky eBook

Fatimma.cz Jak přežít puberťáky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak přežít puberťáky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak přežít puberťáky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Jak přežít puberťáky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,57 MB

ISBN: 9788090426320

POPIS
Kniha Jak přežít puberťáky jistě osloví většinu z vás, protože život s puberťáky je po desetiletí stejný, nebo podobný ve všech rodinách. Bezmezně milujeme naše mimina, radujeme se s roztomilými batolaty, poté plánujeme naše představy a snažíme se dát začínajícím školákům všechno, co je v našich silách. Pomalu však ze svých iluzí často ustupujeme a stáváme se realisty. Přichází puberta a z milovaného človíčka se stává frocek, kterého bychom někdy nejraději roztrhli.Do jedné takové rodiny vám dáváme nahlédnout očima matky, otce a dokonce i čtyřnohého rodinného příslušníka. Dozvíte se, jakých neskutečností je takový puberťák schopen a budete se radovat z toho, že u vás doma to není ještě tak hrozné.
STÁHNOUT ČÍST
Jak přežít puberťáky - Zuzana Peterová | Databáze knih
Kniha Jak přežít puberťáky: Nekonečný problém - rodiče versus děti:Život s puberťáky je po desetiletí stejný, nebo podobný ve všech rodinách. Bezmezně milujeme naše mimina, poté se snažíme dát začínajícím školákům všechno, co je v našich silách. Pomalu však ze svých iluzí ustupujeme a stáváme se realisty.
Jak přežít puberťáky Tůmová Marie
0 hodnocení Jak přežít puberťáky 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Knížka dává nahlédnout do rodiny, která prožívá strastiplné období puberty svých holčičích dvojčat. Dozvíte se očima otce, matky a jejich čtyřnohého přítele, jakých neskutečností je ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY