Feng šuej eBook

Fatimma.cz Feng šuej Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Feng šuej! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Feng šuej a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Feng šuej.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,61 MB

ISBN: 8071813826

POPIS
- Kompletný praktický sprievodca starým čínským umením feng šuej.- Ľahké a okamžite použiteľné námety k prestavbe bytu, záhrady či kancelárie, vám upevnia zdravie, zlepšia finančnú situáciu a prinesú šťastie.- Základné princípy feng šuej jasne a výstižne dokumentuje vyše 150 fotografií a nákresov.- Návody a rady vás naučia žiť v súlade so svojím okolím - doma, v záhrade i kancelárii.
STÁHNOUT ČÍST
Zahrada podle feng-šuej - Wikipedie
Feng Shui znamenalo ve staré Číně umění udržovat ve správné rovnováze vodu (shui) a vítr (feng). Voda je důležitý zdroj zemské energie pro život lidí, rostlin a zvířat, vítr je zdroj energie z nebes. Oba tyto elementy v harmonické rovnováze lidem pomáhají, ale dokáží člověku i škodit (povodně, divoká voda, vichřice).
Feng shui - Feng Shui online obchod
Feng Shui nebo také Feng Šuej je tradiční čínské umění a věda zabývající se životem a harmonií s okolním prostředím. Vychází z tisíce let starých pravidel a zkušeností, které pocházejí ze staré Číny. Obecně lze říci, že jde o nalezení rovnováhy lidského života, o vytvoření šťastného domova a vhodného pracoviště.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY