S pastelkami po hradu Karlštejn eBook

Fatimma.cz S pastelkami po hradu Karlštejn Image

INFORMACE

Trávit čas knihou S pastelkami po hradu Karlštejn! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu S pastelkami po hradu Karlštejn a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: S pastelkami po hradu Karlštejn.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,98 MB

ISBN: 9788087627136

POPIS
Průvodce z edice ilustrovaných průvodců s pastelkami po českých a moravských pamětihodnostech určená dětem, rodinám, školám a všem návštěvníkům památek. Zprostředkovává nejdůležitější informace o historii, výrazných osobnostech, exteriér, interiér i okolí památky atraktivní a přehlednou formou. Nabízí přímé možnosti zaznamenat vlastní postřehy, podněcuje k aktivnímu prožitku, láká k pozorování místa, umožňuje kreslit, lepit a zapisovat. Pomáhá při orientaci v okolí přehlednými nákresy a plánky. Naučný suvenýr na pokračování a první průvodce památkami pro děti s pastelkami.Součástí balení každého průvodce jsou malé pastelky (6ks, 9x4 cm) k okamžitému využití při návštěvě zámku.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha S pastelkami po hradu Karlštejn - Eva Chupíková ...
Všechny informace o produktu Mapy S pastelkami po hradu Karlštejn Chupíková Eva, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze S pastelkami po hradu Karlštejn Chupíková Eva.
S pastelkami po hradu Karlštejn - Eva Chupíková od 1,87 ...
S pastelkami po hradu Karlštejn (16x23 cm) je č. 14 v sérii prvních 20 brožovaných publikací o našich nejznámějších hradech a zámcích. Součástí balení každého průvodce jsou malé pastelky (6ks, 9x4 cm) k okamžitému využití při návštěvě hradu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY