S pastelkami po hradu Karlštejn eBook

Fatimma.cz S pastelkami po hradu Karlštejn Image

INFORMACE

Hledáte knihu S pastelkami po hradu Karlštejn? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Eva Chupíková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: S pastelkami po hradu Karlštejn.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,16 MB

ISBN: 9788087627136

POPIS
Průvodce z edice ilustrovaných průvodců s pastelkami po českých a moravských pamětihodnostech určená dětem, rodinám, školám a všem návštěvníkům památek. Zprostředkovává nejdůležitější informace o historii, výrazných osobnostech, exteriér, interiér i okolí památky atraktivní a přehlednou formou. Nabízí přímé možnosti zaznamenat vlastní postřehy, podněcuje k aktivnímu prožitku, láká k pozorování místa, umožňuje kreslit, lepit a zapisovat. Pomáhá při orientaci v okolí přehlednými nákresy a plánky. Naučný suvenýr na pokračování a první průvodce památkami pro děti s pastelkami.Součástí balení každého průvodce jsou malé pastelky (6ks, 9x4 cm) k okamžitému využití při návštěvě zámku.
STÁHNOUT ČÍST
Recenze S pastelkami po hradu Karlštejn - Chupíková Eva ...
S pastelkami po hradu Karlštejn (16x23 cm) je č. 14 v sérii brožovaných publikací o našich nejznámějších hradech a zámcích. Součástí balení každého průvodce jsou dle zvolené varinaty malé pastelky (6ks, 9x4 cm) k okamžitému využití při návštěvě hradu.
S pastelkami po hradu Karlstejn - Eva Chupikova ...
S pastelkami po hradu Karlštejn. První průvodce pro děti Eva Chupíková Hranostaj. Průvodce z edice ilustrovaných průvodců s pastelkami po českých a moravských pamětihodnostech určená dětem, rodinám, školám a všem návštěvníkům památek.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY