K majáku eBook

Fatimma.cz K majáku Image

INFORMACE

Trávit čas knihou K majáku! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu K majáku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: K majáku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,36 MB

ISBN: 9788020718372

POPIS
Román vyšel poprvé r. 1927 a brzy se zařadil se mezi nejlepší anglicky psané romány 20. století. Jedná se o dílo obsahující nejvíc autobiografických prvků, Woolfová se v něm pokusila vyrovnat se vztahem k rodičům a nastínit i jejich vzájemný vztah. Je to také kniha zabývající se různými fázemi dětství a mládí, a hlavně problémy spojenými s tvůrčí prací a možností či nemožností poznání lidí i světa kolem nás.
STÁHNOUT ČÍST
K Majáku | Knihy
Román Virginie Woolfové K majáku vyšel poprvé roku 1927 v nákladu tří tisíc výtisků a stal se okamžitým úspěchem. Od té doby byl vydáván opakovaně a zařadil se mezi nejlepší anglicky psané romány 20. století. Jedná se o dílo obsahující nejvíc autobiografických prvků.
Výsledek hledání: 'K majáku' | Český-jazyk.cz aneb ...
K majáku (rozbor knihy) Kniha: K majáku. Autor: Virginia Woolfová. Dej tejto životopisné prózy (je to dlhšia novela) sa neustále točí okolo majáku, ako pomyselného aj skutočného. Vlastne mi pripadá, že toto dielo ani dej moc nemá, leda veľmi skromný.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY