Mytologie eBook

Fatimma.cz Mytologie Image

INFORMACE

Mytologie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Mytologie na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Mytologie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,64 MB

ISBN: 8072097784

POPIS
Spolehlivá příručka pro celou rodinu nabízí mýty z celého světa s množstvím informací o náboženství, obřadech a zvycích těch nejzajímavějších kultur. Názorně a podrobně popisuje nejvýznamnější bohy, motivy, charaktery a zpracování mýtů v umění. Přehledně představuje náboženství, věroučné představy, zvyklosti a rituály všech dob a kultur. Bohatě ilustrována s více než 400 fotografiemi a přehlednými mapami. Mýty nejsou jen příběhy z šerého dávnověku, neboť tvoří základy všech kultur – v minulosti i v přítomnosti. Jejich vliv je dodnes patrný v našem jazyce, v náboženských představách i zvycích. A věroučné představy i rituály v mnoha částech světa, které jsou těsně spojené s mýty, dodnes určují každodenní život i kulturu.
STÁHNOUT ČÍST
Paranormal - Slovanská mytologie
NALEZENÉ PŘÍVĚSKY: Thorovo kladivo Slouží k absolutní ochraně a obraně před zlem. Má informovat o úmyslech protivníka a porážet nepřátele, odvracet nebezpečí, podporovat sílu a energii v boji s vlastními slabostmi.
Řecká mytologie - Wikipedie
Citations avec mythologie. Roland Barthes (Cherbourg 1915-Paris 1980) C'est l'un des traits constants de toute mythologie petite-bourgeoise, que cette impuissance à imaginer l'Autre. Mythologies, Le Seuil; Paul Nizan (Tours 1905-Audruicq, Pas-de-Calais, 1940) Nous rejetons toute mythologie humaniste qui parle d'un homme abstrait et néglige les conditions réelles de sa vie […].
SOUVISEJÍCÍ KNIHY