Do nebe eBook

Fatimma.cz Do nebe Image

INFORMACE

Do nebe je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Barbara Cartland. Přečtěte si s námi knihu Do nebe na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Do nebe.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,45 MB

ISBN: 8073840761

POPIS
Lady Elvina, dcera hraběte Winwoorda, je bohatá, krásná a zamilovaná. Každým okamžikem ji kapitán Broadmoor může požádat o ruku. Pak jej však zaslechne, jak říká, že ji nemiluje a chce si ji vzít jen pro její peníze. Elvina prchá z domova až zakotví u vévody z Castelforde, kde se představí jako prostá slečna Wintersová, stane se opatrovnicí jeho nezvladatelné sestry. Časem se s vévodou sblíží, ale jak jejich láska vzkvétá, uvědomuje si, že pro vévodu jsou na prvním místě povinnosti, a ty mu nedovolí oženit se s prostou dívkou. Řešení je nasnadě - stačí přiznat, že je dcerou hraběte - ale to jí pýcha nedovoluje, touží být milována pro ni samou. Nakonec se však řešení najde a nic nebrání zamilované dvojici vydat se na cestu do nebe. Preklad: Patrik Ungermann
STÁHNOUT ČÍST
Tomáš Klus - Do nebe [akordy a text na Supermusic]
129 Obrázky zdarma z Do Nebe. 84 114 8. Děti Silueta Zdravím. 44 31 7. Nebe Schody Do Nebe. 3 0 1. Hanomag Písečná Duna. 54 58 19. Děti Silueta Zdravím. 40 35 2. Maják Racek Pták Voda. 74 98 18.
Tomáš Klus - Do nebe [akordy a text na Supermusic]
Kniha Jak jsem jezdil do nebe předkládá 36 tras, pokořujících více než padesát tři alpských, pyrenejských a apeninských průsmyků, a zve nás k objevování těch nejkrásnějších vysokohorských koutů Evropy, které lze ze sedla kola spatřit.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY