Dokonalý pár eBook

Fatimma.cz Dokonalý pár Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dokonalý pár! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dokonalý pár a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Dokonalý pár.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,33 MB

ISBN: 9788024235622

POPIS
V dokonalém světě o všem rozhodují Správci – vyberou vám ideálního partnera, práci i den, kdy zemřete. Cassie vždy věřila, že podřídit se těmto rozhodnutím je jen malou daní za dokonalý život. Když jí tedy Společnost vybere jako životního partnera jejího nejlepšího kamaráda Xandera, nepochybuje o tom, že je to ten pravý… dokud se na displeji s jeho portrétem nakrátko nemihne tvář někoho úplně jiného. Cassie musí najednou řešit obrovské dilema – volit mezi Xanderem a Kyem, jediným životem, jaký kdy poznala a dovedla si představit, a cestou, po níž se dosud nikdo nevydal. Musí volit mezi dokonalostí a citem, který možná dokonalý není, zato je však upřímný. První část románové trilogie z budoucnosti, která staví na literárních kvalitách minulosti.
STÁHNOUT ČÍST
Dokonalý pár I (1) | iPrima
Původ mléka. Používáme 100% alpské mléko z malých farem. Protože jemná čokoláda se neobejde bez jemného zacházení.
FOTO #8: Jsou dokonalý pár. - eXtra.cz
Hra Dokonalý pár obsahuje: herní plán, přesýpací hodiny, 2 mazací destičky, 2 fixy s mazátkem, 2 figurky labutí pro hru 2 hráčů, 4 figurky pro hru více hráčů, 2 žetony bot, 200 karet s úkoly a otázkami a pravidla. Mohlo by se vám také líbit. Nevinné hrátky pro dva ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY