Dokonalý pár eBook

Fatimma.cz Dokonalý pár Image

INFORMACE

Dokonalý pár je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ally Condie. Přečtěte si s námi knihu Dokonalý pár na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Dokonalý pár.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,43 MB

ISBN: 9788024235622

POPIS
V dokonalém světě o všem rozhodují Správci – vyberou vám ideálního partnera, práci i den, kdy zemřete. Cassie vždy věřila, že podřídit se těmto rozhodnutím je jen malou daní za dokonalý život. Když jí tedy Společnost vybere jako životního partnera jejího nejlepšího kamaráda Xandera, nepochybuje o tom, že je to ten pravý… dokud se na displeji s jeho portrétem nakrátko nemihne tvář někoho úplně jiného. Cassie musí najednou řešit obrovské dilema – volit mezi Xanderem a Kyem, jediným životem, jaký kdy poznala a dovedla si představit, a cestou, po níž se dosud nikdo nevydal. Musí volit mezi dokonalostí a citem, který možná dokonalý není, zato je však upřímný. První část románové trilogie z budoucnosti, která staví na literárních kvalitách minulosti.
STÁHNOUT ČÍST
Dokonalí Crightonovi: Dokonalý pár? / Dokonalý milenec ...
Dokonalý pár? - Šarmantní Guy Cooke vypadá na první pohled jako dokonalý muž. Chrissie je z něj okamžitě jako v transu a kupodivu se zdá, že Guy na ni reaguje se stejnou intenzitou. Vypadají jako dokonalý pár, snad až příliš dokonalý, aby to všechno byla pravda.
Cukrblik blog :): Ally Condie - Dokonalý pár (Dokonalý pár #1)
Dokonalý pár. Partnerská hra Dokonalý pár nejen pro dva otestuje, jak moc znáte svůj milovaný protějšek.Hru můžete hrát sami s partnerkou či partnerem, ale i s jinými páry.. S hrou Dokonalý pár objevíte, jakou barvou by váš protějšek vymaloval dětský pokojík, jestli si myslí, že vaří lépe než vy, ale vyzkoušíte si i, jak byste zalichotili své (budoucí) tchýni.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY