Tvrdohlavý muž eBook

Fatimma.cz Tvrdohlavý muž Image

INFORMACE

Tvrdohlavý muž je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Stanislav Bernard. Přečtěte si s námi knihu Tvrdohlavý muž na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Tvrdohlavý muž.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,95 MB

ISBN: 9788087506394

POPIS
Vlastní cestou k poctivému českému pivu… To je směr, jímž se v roce 1991 vydal Stanislav Bernard se svými společníky v humpoleckém pivovaru. A zatímco státní dluh České republiky má dnes dlouhou řadu nul, Rodinný pivovar Bernard splatil obrovské počáteční úvěry a již léta je prosperující firmou, která vyváží pivo do různých koutů světa.Nejoriginálnější český pivovarník, kterému vůbec není jedno, co se kolem něj děje. Manažer, jenž zůstává nohama na zemi a neztrácí smysl pro humor. Otevřený člověk, který ví, že úspěšné podnikání stojí především na kvalitě, kreativitě, spolupráci a odvaze neustále vstupovat na neprobádaná území. Díky originálnímu stylu se z piva Bernard podařilo vytvořit kultovní značku.Kniha Tvrdohlavý muž ukazuje, že novodobá česká historie, to nejsou jen nedůvěryhodní politici, ale také osvícení podnikatelé, kteří se nebojí riskovat a kteří mají své sny a vize. Nemůžou se líbit úplně každému. Ale právě pro svou osobitost a svéráznost jsou hodni následování.
STÁHNOUT ČÍST
Tvrdohlavý muž Stanislav Bernard | KALPER.eu
RECENZE: Tvrdohlavý muž - chutné pivo a zajímavá kniha 2.8.2014 Louny, ČR - Autorem je Stanislav Bernard, muž spjatý s pivovarem v Humpolci a dnes už kultovní českou pivní značkou.
Tvrdohlavy muz | Sleviste.cz
Tvrdohlavý muž - Stanislav Bernard . Kniha Tvrdohlavý muž ukazuje, že novodobá česká historie, to nejsou jen nedůvěryhodní politici, ale také osvícení podnikatelé, kteří se nebojí riskovat a kteří mají své sny a vize.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY