Brumla a Remcík 1: Nečekané přátelství eBook

Fatimma.cz Brumla a Remcík 1: Nečekané přátelství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Brumla a Remcík 1: Nečekané přátelství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Brumla a Remcík 1: Nečekané přátelství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Brumla a Remcík 1: Nečekané přátelství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,56 MB

ISBN: 9788076171039

POPIS
Dobrosrdečná a věčně optimistická medvědice a remcající králík škarohlíd. To je dvojka k pohledání! Brumla ještě nikdy nestavěla sněhuláka. Ani Remcík ne, ale je rozhodnutý, že sněhulák králičí musí vypadat líp než sněhulák od medvědice. To by mu ale nesměl vstoupit do cesty velmi hladový vlk! Nastal čas, aby si Remcík uvědomil, že je lepší a zábavnější být s druhými kamarád, než jen chystat pasti… Příběh o jednom nečekaném přátelství, zemské přitažlivosti a taky jednom obzvlášť nehezkém králičím zlozvyku. Kniha je určena dětem od 5 let, k předčítání a pro začínající čtenáře.
STÁHNOUT ČÍST
Brumla a Remcík Nečekané přátelství levně, cena 159 Kč ...
Gough Julian, Field Jim: Brumla a Remcík 1: Nečekané přátelství. Autor: Gough Julian, Field Jim. Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner. Dobrosrdečná a věčně optimistická medvědice a remcající králík škarohlíd. To je dvojka k pohledání! Brumla ještě nikdy nestavěla sněhuláka.
Brumla a Remcík 1: Nečekané přátelství
Hledáte Brumla a Remcík 1: Nečekané přátelství od Julian Gough,Jim Field? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
SOUVISEJÍCÍ KNIHY