Kde je moje máma eBook

Fatimma.cz Kde je moje máma Image

INFORMACE

Hledáte knihu Kde je moje máma? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Helena Drašnarová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Kde je moje máma.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,96 MB

ISBN: ",

POPIS
Helena Drašnarová, dcera Jaroslava Dietla a žena Jiřího Drašnara, nikdy nestála o veřejnou pozornost. Svůj pozdní debut složila ze zápisků, kterými během let komentovala svou emigrační zkušenost. Kniha obsahuje vzpomínky na dětství a mládí v rodině nejznámějšího českého televizního scénáristy, stejně jako na osobní setkání s lidmi od světových celebrit po losangeleské bezdomovce. Nejde však o memoáry. Přes útržkovitý tvar jednotlivých kapitol jde o promyšlené a strukturované vyprávění.Autorka nepopře scénáristický výcvik absolventky pražské FAMU. Deziluze s ironií u nípřechází v komické popisy každodenních situací, přesné postřehy o lidech a zasahující mikropříběhy. Přestože sepopisy zakládají na živých vzpomínkách, nejde o knihu drbů. Drašnarová nerozlišuje mezi lidmi "malými" a "velkými" a všichni jí slouží k naplnění netypického, ale dokonale funkčního románového tvaru.
STÁHNOUT ČÍST
Text písně kde je moje máma? - encykloprdie.cz
50+ videos Play all Mix - Kde je moje máma (Šlapeto) YouTube ... Kde je moje máma - živě v Semaforu (Patrola Šlapeto) - Duration: 5:46. Patrola Šlapeto 273,297 views.
Kde je moje máma - Helena Drašnarová alternativy - Heureka.cz
Kde je moje máma Autor: Drašnarová, Helena Nakladatel: Štengl Petr EAN: 9788087563601 ISBN: 978-80-87563-60-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 248 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2017 (2. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY