Jak překonat stres eBook

Fatimma.cz Jak překonat stres Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak překonat stres! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak překonat stres a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Jak překonat stres.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,75 MB

ISBN: 9788025600924

POPIS
Mnohé problémy, psychické i fyzické, plynoucí z obav a úzkosti či z dlouhých období stresu, lze úspěšně zvládat. Navíc se můžete naučit měnit stresové situace k vlastnímu prospěchu. Hlavními terapiemi, kterými se zabývá tato kniha, jsou aromaterapie, čchi-kung, léčba barvami a kameny, feng-šuej, masáž, meditace, neuro-lingvistické programování, pilates, reflexologie, reiki a jóga. Když se naučíte jak dosáhnout rovnováhy mezi napětím a uvolněním, kdy si najít vlastní kout a kdy jít s davem, můžete rychle dosáhnout pozitivní změny ve všech stránkách svého pracovního i osobního života.
STÁHNOUT ČÍST
Jak se vypořádat s úzkostnými stavy - Novinky.cz
Stres a úzkost se v nás hromadí, hledá si různé kanály, kudy se chce dostat ven, nebo přechází v depresi či různé úzkostné poruchy. Běžná úzkost, kterou můžeme pociťovat jako trému nebo nervozitu, se mění v nebezpečného nepřítele.
Jak překonat stres - Jonathan Hilton | KOSMAS.cz - vaše ...
Jak se okamžitě zbavit pocitu úzkosti Dnes vám ukážeme jednu techniku z jógy, která se nazývá pranajama a zahrnuje změněný vzorec dýchání. Známá populární učitelka této techniky, Gillian B. , ve svém videu ukazuje, jak je možné pomocí speciálního dýchání velmi rychle překonat pocity úzkosti .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY