Východní Čechy eBook

Fatimma.cz Východní Čechy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Východní Čechy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Východní Čechy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Východní Čechy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,91 MB

ISBN: 9788073162863

POPIS
Šestý z plánovaných devíti dílů výpravného vlastivědného průvodce podrobně popisuje především území dnešního Královéhradeckého a Pardubického kraje. Hlavní pozornost je věnována historii, význačným architektonickým památkám a přírodním zajímavostem východních Čech. Přehledně členěné kapitoly atlasu představují jednotlivé oblasti, města a turisticky atraktivní cíle. Nechybí ani tematicky zaměřená část, která informuje o rozmístění muzeí, hradů a zámků, rozhleden, židovských památek, přírodních rezervací apod. Publikace je koncipována formou naučných dvojstran. Každá obsahuje popis lokalit, příslušnou mapu, aktuální a historické snímky, znaky měst a šlechtických rodů, nebo půdorysy, plánky a průřezy některých významných staveb. Koncepce atlasu klade velký důraz na kvalitní obrazový materiál, v díle o východních Čechách si můžete prohlédnout zhruba 4 000 fotografií. Vyhledávání v knize usnadňují rejstříky míst, jmen, kostelů a kaplí.
STÁHNOUT ČÍST
Komplexní geodetické služby | Geodézie Východní Čechy ...
Regionální pracoviště Východní Čechy je jedním z patnácti regionálních pracovišť Agentury ochrany přírody a krajiny ČR.. Dnem 1. 1. 2015 byla Agentura ochrany přírody a krajiny ČR zřízena jako správní úřad podřízený Ministerstvu životního prostředí, který vykonává státní správu v ochraně přírody a krajiny v rozsahu stanoveném zákonem č. 114/1992 Sb.
Počasí Východní Čechy - aktuální teploty, předpověď počasí ...
Ubytování Východní Čechy | Bezplatná rezervace hotelů, penzionů a apartmánů za skvělé ceny. 890 nabídek ubytování. Rezervujte si svůj pobyt včas. | Hotely.cz
SOUVISEJÍCÍ KNIHY