Východní Čechy eBook

Fatimma.cz Východní Čechy Image

INFORMACE

Východní Čechy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jaroslav Kocourek. Přečtěte si s námi knihu Východní Čechy na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Východní Čechy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,78 MB

ISBN: 9788073162863

POPIS
Šestý z plánovaných devíti dílů výpravného vlastivědného průvodce podrobně popisuje především území dnešního Královéhradeckého a Pardubického kraje. Hlavní pozornost je věnována historii, význačným architektonickým památkám a přírodním zajímavostem východních Čech. Přehledně členěné kapitoly atlasu představují jednotlivé oblasti, města a turisticky atraktivní cíle. Nechybí ani tematicky zaměřená část, která informuje o rozmístění muzeí, hradů a zámků, rozhleden, židovských památek, přírodních rezervací apod. Publikace je koncipována formou naučných dvojstran. Každá obsahuje popis lokalit, příslušnou mapu, aktuální a historické snímky, znaky měst a šlechtických rodů, nebo půdorysy, plánky a průřezy některých významných staveb. Koncepce atlasu klade velký důraz na kvalitní obrazový materiál, v díle o východních Čechách si můžete prohlédnout zhruba 4 000 fotografií. Vyhledávání v knize usnadňují rejstříky míst, jmen, kostelů a kaplí.
STÁHNOUT ČÍST
Ubytování Východní Čechy - levné chaty a chalupy k ...
Katalog chaty a chalupy východní Čechy nabízí ubytování pro dovolenou v Krkonoších, Českém ráji, na Broumovsku i v Orlických horách.Výlety, túry a lyžování na horách, procházky skalními městy i spousta historických pamětihodností - to je dovolená ve východních Čechách.
Ubytování Východní Čechy | Hotely.cz
Východní Čechy - Přírodní zajímavosti - kam na výlet o dovolené Při dovolené ve východních Čechách doporučujeme navštívit přírodní zajímavosti z našeho seznamu tipů na výlet. U každého turistického cíle najdete i nabídku ubytovbání na nejbližších chatách a chalupách v okolí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY