Dcera vlčic eBook

Fatimma.cz Dcera vlčic Image

INFORMACE

Dcera vlčic je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jenny Nowak. Přečtěte si s námi knihu Dcera vlčic na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Dcera vlčic.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,17 MB

ISBN: 9788088225195

POPIS
Po ničem netouží Eleanor ze Schatzbergu tolik jako po dítěti. Je ochotna pro to udělat cokoli. Třeba i snést násilnického manžela. Nebo si opatřit smečku vlčic v zoufalé víře, že pomůže vlčí mléko. A její sen se splní. Jenom poněkud jinak, než čekala. Do jejího života zasáhnou síly, o jejichž existenci zatím neměla ani tušení. Přítel z cizích krajů, ani mladý fámulus místního mastičkáře vůbec nemusejí být tím, čím se zdají. Staré moudro, které říká Vezmi si, co chceš, a pak zaplať, co uzná Bůh, platí v tomto případě vrchovatě. A cena je vysoká... Román je inspirován skutečným životem kněžny Eleonory ze Schwarzenbergu, který ve své bizarnosti v mnohém předčí veškerou romanopiscovu fantazii. To, čemu byste byli ochotni věřit nejméně, je pravdaPříběh volně navazuje na romány Jiná rasa a Noční lovci. Lze ho ale číst i samostatně.
STÁHNOUT ČÍST
Dcera vlčic / Jiná rasa (3) --- LEGIE - databáze knih ...
Dcera vlčic Jenny Nowak. Zboží se již neprodává Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde. Po ničem netouží Eleanor ze Schatzbergu tolik jako po dítěti. Je ochotna pro to udělat cokoli. Třeba i snést násilnického manžela. Nebo si opatřit smečku vlčic v zoufalé víře, že pomůže ...
Jenny Nowak - Dcera vlčic
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY