Nadechnout se eBook

Fatimma.cz Nadechnout se Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nadechnout se! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nadechnout se a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Nadechnout se.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,10 MB

ISBN: 8020711368

POPIS
Orwellův méně známý román z roku 1939 zachycuje život v Anglii před druhou světovou válkou očima pojišťovacího agenta, Georga Bowlinga. Jde o průměrného obyvatele středoanglického předměstí, s průměrným platem a nadprůměrnou váhou - má přezdívku Tlusťoch. Byť je navenek typickým příkladem středního stavu, se společenskou realitou se nedokáže vyrovnat. Také se zcela míjí se světem manželky Hildy a svých dvou dětí. Banální příhoda z ulice nasměřuje jeho myšlenky do zapomenutého dětství, starého "nezkaženého" světa klukovských radovánek, a nakonec v sobě nachází dost odvahy na to, aby svůj útěk do rodného kraje zrealizoval. George Orwell i v tomto pozoruhodném a stále aktuálním díle poměrně přesně předvídal, kam směřuje moderní svět a jakou má civilizace šanci na přežití.
STÁHNOUT ČÍST
Nadechnout se - George Orwell | Elektronická kniha na Alza.cz
Máme čas se nadechnout. Na podzim přijde další vlna omezení, říká epidemiolog Maďar Josef Pravec před 6 minutami Ačkoliv vláda rozvolňuje epidemiologická opatření, která mají zamezit šíření koronaviru, na podzim je nutné opět počítat se zpřísněním. Podle Rastislava Maďara, koordinátora epidemiologického týmu ...
Diskuse - Nemohu se zhluboka nadechnout | Abeceda Zdraví
nadechnout se lesa Ještě že máme tu božskou přírodu ... cítit vůni jehličí a kůru ze stromů, když se do nich opírá sluníčko, slyšet praskání větviček pod nohama a bublající potůček ... neznám lepší terapii pro duši a unavené oči.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY