Bowenova tlaková masáž eBook

Fatimma.cz Bowenova tlaková masáž Image

INFORMACE

Hledáte knihu Bowenova tlaková masáž? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2003 a autorem je Frank Navrátil? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Bowenova tlaková masáž.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,87 MB

ISBN: 8023914707

POPIS
Bowenova tlaková masáž je jedinečná jemná a účinná metoda, která aktivuje samoléčebné schopnosti těla. Je to jeden z nejzázračnějších objevů přírodní medicíny. Byla vyvinuta dnes již nežijícím Australanem Tomem Bowenem a v současnosti je úspěšně praktikována na celém světě. Frank Navrátil BSc. N.D., světově uznávaný specialista přírodní medicíny, který se mnoho let zabývá Bowenovu metodou a také tuto metodu vyučuje, poprvé odhaluje některé záhady této tajuplné metody a své zkušenosti, které získal ze své praxe u tisíců pacientů. Dozvíte se vše o tom, jak Bowenova tlaková masáž vznikla a jak může být prospěšná vám i vašemu zdraví. Bowenova tlaková masáž zmírní vaši bolest a aktivuje samoléčebné schopnosti těla.
STÁHNOUT ČÍST
Bowenova tlaková masáž :: Masáže Esme
Bowenova technika je dotyková technika, která uvolňuje stres a napětí nahromaděné ve svalech. Stažené a namáhané svaly se uvolní působením jemných impulsů a opět se vrátí do správné pozice. Bowenova technika také napomáhá správnému držení těla, odstraňuje bloky na úrovni fyzického těla.
Bowenova masáž: úleva od bolestí - iDNES.cz
Bowenova tlaková masáž Tato technika je nediagnostická, neinvazivní a velmi šetrná, umožňující tělu aktivovat jeho přirozené regenerační a hojivé mechanizmy. Používá se více než 40 let a napomáhá tisícům lidí, kteří trpí různými chorobami.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY