Osud 2013 eBook

Fatimma.cz Osud 2013 Image

INFORMACE

Osud 2013 je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Olga Krumlovská. Přečtěte si s námi knihu Osud 2013 na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Osud 2013.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,21 MB

ISBN: 9788074512742

POPIS
Dávní předkové nám zanechali dědictví, jež při detailním zkoumání vzbuzuje hrůzu a paniku: cyklus předpovědí "konce světa". Popisy děsuplných událostí v jednotlivých proroctvích a jejich načasování se pozoruhodně shodují, ať už je vyřkli středoameričtí Mayové, Egypťané z doby stavitelů pyramid nebo proslulý věštec Nostradamus. Právě v těchto měsících se planety posouvají do výhrůžné konstelace a přibývá znepokojivých znamení toho, že náš osud spěje ke svému naplnění. Máme se bát Apokalypsy?Renomovaná astroložka a ezoterička Olga Krumlovská ve své nové knize uklidňuje: Fyzický zánik zeměkoule se rozhodně nechystá. Starobylá proroctví je třeba chápat jako symbolické varování lidstvu, které zratilo pokoru ke své planetě. Velká změna ale právě teď přichází, rozpínavosti a pýše člověka bude učiněna přítrž. "Konec světa" bude koncem civilizace tak, jak jsme ji znali. Je na každém z nás, aby se připravil na to, co nastane potom.V knize najdete ucelený soubor rad, jak očistit své tělo i ducha, načerpat energii a uvést své bytí do souladu s všemocnou Přírodou, abyste byli připraveni vstoupit do nového, šťastnějšího věku lidstva. Ještě předtím je však třeba přečkat kritický rok 2013. Naše přední astroložka sestavila na rizikové období podrobné horoskopy pro všechna znamení a sdílí se čtenářem i své osobní zážitky a zkušenosti. Kniha přináší poutavé čtení a užitečné informace pro všechny milovníky tajemna.
STÁHNOUT ČÍST
Chirurgové - Zpečetit svůj osud (S10E01) (epizoda) (2013 ...
Znamenie Ryby 20.2. - 20.3. V čínskom lunárnom kalendári zodpovedajú diplomatickému a citlivému Zajacovi. Ovláda ich záhadná planéta Neptún a vystihuje vibrácia čísla 7, ktoré má schopnosť prijímať z okolia pozitívnu, ale aj negatívnu energiu.
Osud z komiksu (2013) | ČSFD.cz
Nezvratný osud je fantasy film z roku 2000, spadající do žánrů fantasy, horor, mysteriozní a thriller. V hlavních rolích Devon Sawa, Ali Larter a Kerr Smith. Režie: James WongSmrt je někde nablízku a Alex Browning má to štěstí (nebo smůlu?), že ví kdy a kde se zubatá objeví. Alexovo zvláštní...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY