Deutsch an der Uni: Němčina pro vysoké školy eBook

Fatimma.cz Deutsch an der Uni: Němčina pro vysoké školy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Deutsch an der Uni: Němčina pro vysoké školy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Deutsch an der Uni: Němčina pro vysoké školy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Deutsch an der Uni: Němčina pro vysoké školy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,84 MB

ISBN: 9788086929422

POPIS
Učebnice je určena studujícím, kteří si chtějí zopakovat, doplnit a rozšířit své středoškolské znalosti němčiny a získat větší jistotu v konverzaci. Je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro studenty jazykově lépe vybavené a postupuje - zvláště v počátečních lekcích - svižnějším tempem. Studující si po probrání učebnice osvojí zhruba 1000 slov a slovních spojení, naučí se solidně vyjadřovat v základních životních situacích a pomocí nahrávek též porozumět projevu rodilého mluvčího. Mluvnice je omezena na jevy důležité pro ústní komunikaci a četbu obecných i obecně ekonomických text. Výběr těchto jevů i jejich rozsah je oproštěn od méně důležitých pravidel a výjimek. Po výkladu každého jevu následující nácviková cvičení. Po každé třetí lekci opakovací test, umožňující sebekontrolu a vlastní ohodnocení. S tématem každé lekce jsou spjaté i poslechové texty, které cvičí systematicky schopnost porozumět projevu rodilého mluvčího. Výchozí texty se týkají zejména v první polovin učebnice života student, v druhé polovin jsou pak zařazena i témata využitelná v profesní praxi: psaní životopisu, vlastní podnikání, telefonování ve firmě, používání Internetu v profesní činnosti atd. Nechybí ani texty týkající se reálií německy mluvících zemí. Součástí knihy je CD s poslechovými cvičeními.
STÁHNOUT ČÍST
Deutsch im Hotel 2 Audio-CDs ILC Czechoslovakia, s.r.o.
Kniha: Deutsch an der Uni: Němčina pro vysoké školy (Věra Höppnerová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Das Bildungssystem - Němčina - Maturitní otázky
Deutsch an der Uni (3.vydání) - Němčina pro vysoké školy + poslechová cvičení na CD - Věra Höppnerová. Třetí vydání oblíbené učebnice určené...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY