Jde o vaše kosti eBook

Fatimma.cz Jde o vaše kosti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jde o vaše kosti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jde o vaše kosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Jde o vaše kosti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,90 MB

ISBN: 9788074240935

POPIS
Tato kniha představuje klíčovou zkušenost přírodního léčitelství v ortopedii. Zabývá se například léčbou bolesti zad, osteoporózy a kloubních obtíží. Pokud svým bolestem porozumíme, pak se jimmůžeme vyhnout anebo se jich vlastními silami zbavíme, tvrdí autor a prokazuje, že většina uvedených problémů vzniká chybným drženímtěla a nesprávnou výživou, jež mívá za následek nefunkční látkovou výměnu, a tudíž překyselení. Ať už se jedná o ischias, skoliózu, artrózu, Bechtěrevovu nemoc, tenisový loket či jiné zdravotní problémy, autor (fundovaný ortoped) vždy zkoumá příčiny jejich vzniku, a tudížmůže následně svým klientům– i čtenářům– doporučit jednoduchá léčebná opatření. Medicína je jednoduchá, říká a varuje před zneužívánímhormonů, kortizonu, léků proti bolesti a zbytečnými operacemi. Argumenty, představenými šetrnými metodami a pozoruhodnými léčebnými výsledky přesvědčí zdravé i nemocné.
STÁHNOUT ČÍST
Jde o vaše kosti - Bolesti zad a kloubů, osteoporóza ...
Jde o vaše kosti - Bolesti zad a kloubů, osteoporóza. ... a tudíž překyselení. Ať už se jedná o ischias, skoliózu, artrózu, Bechtěrevovu nemoc, tenisový loke.. Zobrazit celý text. Hodnocení ...
Dialog jde o vase kosti alix jean claude | Sleviste.cz
Kniha Jde o vaše kosti(Jean-Claude Alix) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY