Sonety eBook

Fatimma.cz Sonety Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sonety! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sonety a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Sonety.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,52 MB

ISBN: 8055113821

POPIS
O learn to read what silent love hath writ: To hear with eyes belongs to love´s fine wit. Nauč sa čítať mlčanlivé hlásky! Očami počuť – to je múdrosť lásky. Takto nás oslovuje sonet 23, jeden zo 154, ktoré tvoria azda najslávnejšiu zbierku sonetov všetkých čias, vydanú v Londýne roku 1609 bez autorovho vedomia pod názvom SHAKE–SPEARES SONNETS. Určite by aj čitateľa hociktorej modernej básne nadchlo to dvojveršie o láske, ktorá počúva očami – a očiam ani ušiam sa nechce veriť, že tie verše majú už štyristo rokov.
STÁHNOUT ČÍST
Francesco Petrarca - Sonety Lauře | Čítanka | Český-jazyk ...
Český-jazyk.cz - ČÍTANKA: Sonety Lauře (Francesco Petrarca) - Mír nenacházím, k válce síla není. A bojím se a doufám, žhnu, jsem led. Na nebe vzlétám, ležím na té zemi; a v dlaních nic, objímám celý svět. Vězní, kdo neotevře, nezamkne mi; nechce mi vlást,...
Sonety krymskie - Wikipedia, wolna encyklopedia
Nabízíme komplexní služby v oblasti platebních terminálů a řešení (bezkontaktní, NFC, samoobslužné terminály), vývoj bankovního SW, a řešení pro EET.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY