S brokovnicí pod kabátem eBook

Fatimma.cz S brokovnicí pod kabátem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou S brokovnicí pod kabátem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu S brokovnicí pod kabátem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: S brokovnicí pod kabátem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,18 MB

ISBN: 9788072273454

POPIS
Po opusu Nikam (2010) vydává hojně čtený i ctěný básník sbírku, jejíž název naznačuje mnohé. Utržené příběhy, naznačené obrázky, citovaná zdání i zdánlivé citace, hloupému nápověda, chytrému zásah. To vše hravě teskné i teskně hravé. Tak i naopak. Jak jinak, když sám autor dodává: Je to kniha záhadná, čtu si teď v ní a divím se, divím. Tohle že jsem napsal já? Nebo vystřelil? A kde mám vlastně kabát?
STÁHNOUT ČÍST
S brokovnicí pod kabátem - Ivan Wernisch | Elektronická ...
S brokovnicí pod kabátem - Ivan Wernisch . Po opusu Nikam (2010) vydává hojně čtený i ctěný básník sbírku, jejíž název naznačuje mnohé. Utržené příběhy, naznačené obrázky, citovaná zdání i zdánlivé citace, hloupému nápověda, chytrému zásah. To vše hravě teskné i teskně hravé. Tak i naopak.
S brokovnicí pod kabátem - Ivan Wernisch | Elektronická ...
S brokovnicí pod kabátem / Jednotky; S brokovnicí pod kabátem / Hlavní autor: Wernisch, Ivan, 1942-Jazyk: Čeština: Vydáno: Brno : Druhé město, 2014: ... otevřena v omezeném režimu, objednat lze pouze knihy s absenční výpůjčkou. Skrýt vypůjčené jednotky. status půjčeno do dílčí knihovna sbírka / doba vyhledání ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY