Dějiny české státnosti eBook

Fatimma.cz Dějiny české státnosti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dějiny české státnosti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dějiny české státnosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Dějiny české státnosti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,92 MB

ISBN: 9788072683536

POPIS
Jsou strhujícím, takřka didaktickým příběhem vztahu Čechů k vlastnímu kmenovému a státnímu zřízení od příchodu kmene do kotliny Bohemie až po současnost. Kniha mapuje vývoj českého vztahu k vlastnictví, k legitimitě a hierarchii moci, v rámci širších celoevropských dějů. Pro svou stručnost a přehlednost se přímo nabízí jako pomůcka pro školní výuku dějepisu.
STÁHNOUT ČÍST
Referáty: České dějiny
Historie. Vlastní státní symboly pro českou část Československa byly poprvé stanoveny ústavním zákonem České národní rady č. 67/1990 Sb., o státních symbolech České republiky, který byl účinný současně se zákony č. 163/1960 Sb. a později 102/1990 Sb., které upravovaly státní symboly celého Československa.
Dějiny Česka - Wikipedie
Dějiny české státnosti: Pro konzervativce a legitimisty Jsou strhujícím, takřka didaktickým příběhem vztahu Čechů k vlastnímu kmenovému a státnímu zřízení od příchodu kmene do kotliny Bohemie až po současnost. Kniha mapuje vývoj českého vztahu k vlastnictví, k legitimitě a hierarchii moci, v rámci širších ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY