Odpad a umění, umění a odpad eBook

Fatimma.cz Odpad a umění, umění a odpad Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Odpad a umění, umění a odpad! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Odpad a umění, umění a odpad a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Odpad a umění, umění a odpad.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,40 MB

ISBN: 9788090689800

POPIS
Publikace dokumentuje první ročník sympozia Odpad a umění, umění a odpad, které se uskutečnilo v Pardubicích ve dnech 18. až 20. září 2015. Kritériem umělců byla jejich záliba v práci s odpadovým materiálem a také sdílené vědomí, že odpad nese silné emocionální poselství. Výstupem tohoto projektu byla výstava v galerii Art Space Nov a dvě instalace ve veřejném prostoru. Sympozia se zúčastnili: Veronika Richterová, Josef Daněk, Tomáš Graběc, Kristýna Kašparová, František Kowolowski, Petr Lysáček, Václav Voleský a Jaroslav Horecký.
STÁHNOUT ČÍST
Odpad a umění, umění a odpad | Dumknihy.cz - knihy po ...
Publikace dokumentuje první ročník sympozia Odpad a umění, umění a odpad, které se uskutečnilo v Pardubicích ve dnech 18. až 20. září 2015. Kritériem umělců byla jejich záliba v práci s odpadovým materiálem a také sdílené vědomí, že odpad nese silné emocionální poselství.
Odpad a umeni umeni a odpad jana orlova | Sleviste.cz
Album pozdně středověkého písma - svazek VII.: Západní Čechy. Městské knihy města Stříbra 1437-1520 Hana Pátková kniha online
SOUVISEJÍCÍ KNIHY