Zdravotnická dokumentace v praxi eBook

Fatimma.cz Zdravotnická dokumentace v praxi Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zdravotnická dokumentace v praxi! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zdravotnická dokumentace v praxi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Zdravotnická dokumentace v praxi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,62 MB

ISBN: 9788024723587

POPIS
Příručka pro každodenní praxi všech zdravotnických zařízení v České republice se zabývá zdravotnickou dokumentací komplexním způsobem. Je vhodná i pro prvotní seznámení s touto otázkou studentů lékařských fakult či středních, vyšších a vysokých zdravotnických škol. Odpovědi na své dotazy o zdravotnické dokumentaci zde také naleznou manažeři zdravotnických zařízení, odborníci na elektronickou zdravotnickou dokumentaci či osoby pracující se zdravotnickou dokumentací při řešení stížností či žalob.
STÁHNOUT ČÍST
PDF Vedení a nakládání se zdravotnickou dokumentací v ...
V praxi však dochází převážně k předávání celé zdravotnické dokumentace. V tomto případě však bylo zjištěno, že lékařka předala zdravotnickou dokumentaci kurýrní službě, a to na základě smlouvy o kurýrní službě, kterou má pediatrička uzavřenu s krajskou nemocnicí.
Zdravotnická dokumentace v praxi praktického lékaře ...
Zdravotnická dokumentace vedená podle nových pravidel bude výrazně jednodušší a přehlednější. „Vyslyšeli jsme volání ze strany zdravotníků. Zdravotnickou dokumentaci není možné zrušit, ovšem chceme, aby zdravotníci, a zejména pak zdravotní sestry, byli povinni vést mnohem méně záznamů a v podobě více ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY