Rytířský slib eBook

Fatimma.cz Rytířský slib Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Rytířský slib! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Rytířský slib a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Rytířský slib.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,13 MB

ISBN: 9788074110030

POPIS
Urozený James Markham je cestou na své sídlo přepaden. Tím, kdo ho doslova položí na lopatky, není nikdo jiný než neznámá žena, která si říká Černý anděl. Pod maskou se skrývá krásná lady Isabel, jež netouží po ničem jiném než po odplatě. James Markham, hrabě z Boltonu, je totiž odvěkým nepřítelem jejího otce a jejímu rodu napáchal velikou škodu. Druhý pokus o pomstu končí pro Isabel porážkou a od toho okamžiku jde pomsta stranou. Hraběte z Boltonu krásná Isabel okouzlí tak, že na ni přestává myslet jako na nepřítele, a začíná ji vnímat jako ženu. A také Isabel si musí připustit, že na někdejší bezpráví a křivdy by bylo nejlépe zapomenout. Z hraběte z Boltonu a lady Isabel se nakonec z králova rozhodnutí stávají manželé, a přestože se tomu oba zuby nehty brání, jeden druhému podléhají.
STÁHNOUT ČÍST
Rytířský slib - Gayle Callen - bazarové zboží
Kniha Rytířský slib Přidat komentář. Ála1968. dnes. Začátek byl slibný,ale ke konci už by hlavní hrdinka potřebovala pár facek,aby se vzpamatovala.Ke konci mě to už opravdu moc nebavilo. ...
Rytířský slib - Callen Gayle | Prodej knih
Jednoho večera seděl starý Orion právě nad touto knihou, četl si v ní a vzpomínal. Dostal se až k poslední straně. Pak vzal ještě brk a na zadní stranu napsal: Pravda vítězí! Protože byl již unavený, ulehl do postele a usnul.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY