Bájné plavby do jiných světů eBook

Fatimma.cz Bájné plavby do jiných světů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Bájné plavby do jiných světů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Bájné plavby do jiných světů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Bájné plavby do jiných světů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,92 MB

ISBN: 9788025703656

POPIS
Sborník zahrnuje staroirské texty vztahující se k bájným plavbám do jiných, ať už fantastických, nebo reálných světů a s nimi úzce související latinské dílko známé podnázvem Plavba svatého Brendana. Texty, jež nezapřou inspiraci literaturou antickou, naopak zásadním způsobem ovlivnily středověkou literaturu nejen na britských ostrovech, ale i na kontinentu. Lze na nich dokumentovat vývoj žánru, stejně jako jeho dobové úpravy, možné inspirace,literární odbočky, přidávání nebo ubírání motivů.Výbor dokládá a českým čtenářům objasňuje nepochybnou kontinuitu tradiční nejen irské kultury v novodobé či moderní, především ostrovní, literatuře nebo dramatice.
STÁHNOUT ČÍST
Bájné plavby do jiných světů
Bájné plavby do jiných světů Autor Magdalena Moravová. Sborník zahrnuje staroirské texty vztahující se k bájným plavbám do jiných, ať už fantastických, nebo reálných světů a s nimi úzce související latinské dílko známé podnázvem Plavba svatého Brendana.
Bájné plavby do jiných světů | Dumknihy.cz - knihy po ...
Obývání. Sedací soupravy; Pohovky; Stolky do obývácího pokoje
SOUVISEJÍCÍ KNIHY