Václavské náměstí eBook

Fatimma.cz Václavské náměstí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Václavské náměstí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Václavské náměstí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Václavské náměstí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,36 MB

ISBN: 9788087286012

POPIS
To, co je pro londýňany Trafalgar Square, newyorčany Broadway nebo Pátá Avenue či pro Rusy Rudé náměstí, je pro pražany, ale i všechny Čechy Václavské náměstí. Lidově řečeno Václavák je symbolem hlavního města i celé země už více než 200 let. Přirozené obchodní i zábavní centrum Prahy bylo proslulé už na přelomu 19. a 20. století. Kdykoliv šly dějiny této země Prahou, vždy alespoň jednou nohou šláply na Václavské náměstí. Tato kniha, která obsahuje na 200 fotografií historie dávné i nedávné, stejně jako současné podoby Václaváku, je včetně rozsáhlé textové části uceleným projektem mapujícím podoby Václavského náměstí od 18. století po současnost. Čtenář si připomene všechny významné politické, kulturní a historické události, jimž bylo Václavské náměstí kulisou, ale především se seznámí s atmosférou Václavského náměstí, která je stejně neopakovatelná jako jeho architektura.
STÁHNOUT ČÍST
Úvod - Základní škola Třebíč, Horka - Domky, Václavské nám ...
Hotel Lippert se nachází na Staroměstském náměstí zapsaném na seznamu chráněných památek UNESCO, přímo za orlojem. Václavské náměstí a Karlův most jsou vzdáleny jen pár kroků. Stuff was fantastic, I really love all off them 😘. Perfect location, big and clean rooms.
Van Graaf Praha - obchodní dům Václavské náměstí
Václavské nám. 6, Praha 1, 11000, Po - Ne 10:00 - 21:00, +420221088478
SOUVISEJÍCÍ KNIHY