Umrlčí cesta eBook

Fatimma.cz Umrlčí cesta Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Umrlčí cesta! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Umrlčí cesta a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Umrlčí cesta.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,57 MB

ISBN: 9788074917752

POPIS
Pokud byste někoho zabili, pamatovali byste si to. Nebo snad ne?Na opuštěnou pláž na hebridském ostrově Harris moře vyplaví neznámého muže. Je těžce podchlazený a sotva naživu. Neví, kdo je, ani jak se tam dostal. U sebe má mapu takzvané Umrlčí cesty. Netuší, kam ho zavede, ale ví, že se po ní musí vydat.Detektiv George Gunn vstupuje na břeh ostrůvku ležícího dvacet mil západně od Vnějších Hebrid se zlou předtuchou. Na skále tu byl nalezen muž utlučený k smrti a detektiv musí zjistit, kdo to udělal a proč.Dospívající dívka leží ve svém pokoji v Edinburghu a zoufale se snaží zjistit pravdu o smrti svého otce, průkopnického vědce. Čím víc se dozvídá o povaze jeho výzkumu, tím víc tuší, že za jeho zmizením stál někdo jiný.Umrlčí cesta sleduje tři nebezpečné cesty k šokující pravdě — a ke zjištění, že nevědomost nás může stát život.
STÁHNOUT ČÍST
Umrlčí cesta — iKiosek
Kniha Umrlčí cesta na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Umrlčí cesta od ostatních uživatelů. Nakupujte Detektivky online.
May, Peter : Umrlčí cesta
Umrlčí cesta - May, Peter ; - Pokud byste někoho zabili, pamatovali byste si to. Nebo snad ne? Bestsellerový autor, který prodal již miliony výtisků, se vrací na Vnější Hebridy. - Na opuštěnou pláž na hebridském ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY