Léčení barvami - Chromoterapie eBook

Fatimma.cz Léčení barvami - Chromoterapie Image

INFORMACE

Hledáte knihu Léčení barvami - Chromoterapie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je Johan Richter? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Léčení barvami - Chromoterapie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,66 MB

ISBN: 8088809088

POPIS
V této knize se dozvíme, jak využít barvy k posílení organismu a zklidnění či vyléčení mysli, těla i ducha. Nabízí jedinečné spojení teorie a praxe. Poskytuje jasná vysvětlení popisovaných skutečností a doporučuje nejlepší způsoby jejich využití. Zabývá se všemi způsoby léčení barvami. Zkoumá všechny potíže, které mohou být zmírněny. Je psána srozumitelným způsobem vhodným i pro úplného začátečníka.
STÁHNOUT ČÍST
Barvy a naše emoce aneb chromoterapie - léčení barvami ...
Někdy jste se možná setkali s pojmem colorterapie, někdy zase s pojmem chromoterapie. Oba pojmy znamenají léčení barvami, přesto je mezi nimi malý rozdíl. Takže hned na začátku je třeba říct, že v colorterapii se používají barevné pigmenty (čili z nich můžeme namíchat řadu barev a jejich odstínů) a v chromoterapii se zase používají barevné světla neboli paprsky.
Kniha Léčení barvami Chromoterapie - Johan Richter ...
Léčení barvami - Chromoterapie - Johan Richter . V této knize se dozvíme, jak využít barvy k posílení organismu a zklidnění či vyléčení mysli, těla i ducha. Nabízí jedinečné spojení teorie a praxe. Poskytuje jasná vysvětlení popisovaných skutečností a doporučuje nejlepší způsoby jejich využití.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY