101 sázek, které vždycky vyhrajete eBook

Fatimma.cz 101 sázek, které vždycky vyhrajete Image

INFORMACE

Trávit čas knihou 101 sázek, které vždycky vyhrajete! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu 101 sázek, které vždycky vyhrajete a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: 101 sázek, které vždycky vyhrajete.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,81 MB

ISBN: 9788073907006

POPIS
Každý má rád vítěze a tato kniha je o tom, jak vyhrát. Představte si, že někoho překvapíte zdánlivě nemožnou sázkou, a bezpečně víte, že vždy vyhrajete. Pokud se s kamarády nebo známými rádi sázíte, je tato kniha právě pro vás. Co takhle uzavřít sázku: „Vsadím se s tebou, že tohle pero bude psát jakoukoli barvou, kterou si řekneš.“ V knize najdete 101 zdánlivě neuskutečnitelných věcí, které jsou ovšem velmi snadné.
STÁHNOUT ČÍST
101 sázek, které vždycky vyhrajete | Dumknihy.cz - knihy ...
V knize najdete 101 zdánlivě neuskutečnitelných věcí, které jsou ovšem velmi snadné. Zboží ze stejné kategorie - 101 sázek, které vždycky vyhrajete Jak myslí špičkový obchodník - Co odlišuje ty nejlepší od ...
101 sázek, které vždycky vyhrajete - pozoruhodneknihy.cz
Každý má rád vítěze a tato kniha je o tom, jak vyhrát. Představte si, že někoho překvapíte zdánlivě nemožnou sázkou, a bezpečně víte, že vždy vyhrajete. " V knize najdete 101 zdánlivě neuskutečnitelných věcí, které jsou ovšem velmi snadné.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY