Barva nachu eBook

Fatimma.cz Barva nachu Image

INFORMACE

Barva nachu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Alice Walker. Přečtěte si s námi knihu Barva nachu na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Barva nachu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,47 MB

ISBN: 8072033409

POPIS
Dnes již klasické dílo – slavný román, psaný formou jednoduchých dopisů Bohu, o ženském sebeuvědomování i sebevědomí. Nejznámější dílo afroamerické spisovatelky, která spolu s Toni Morrisonovou představuje v Americe výrazný ženský hlas a která započala éru literatury, v níž si ženské spisovatelky troufly psát otevřeně o svém sexuálním prožívání...Barva nachu byla v USA (tedy ještě před později tak opatrnou „politickou korektností“) nadšeně přijata, získala dvě nejdůležitější literární ceny a také ji úspěšně zfilmoval Steven Spielberg. Nezapomenutelný literární portrét hrdinky Celie, jejích přátel a rodiny je plný vášně, bolesti a chuti do života. K opravdovosti a dojemnosti příběhu přispívá především jazykový způsob, jakým je Celiina výpověď podána.
STÁHNOUT ČÍST
Home page [www.mlp.cz]
Bohužel se nám nepodařilo najít produkt Barva nachu, Alice Walker.Máme pro Vás však několik tipů: Zkuste se podívat, zda nemáte v hledaném slově překlepy; Pokud zadáváte celý název a nejste si jisti, zkuste například místo Olympus E-410 Double Zoom zadat pouze E-410
Home page [www.mlp.cz]
Barva nachu byla v USA (tedy ještě před později tak opatrnou "politickou korektností") nadšeně přijata, získala dvě nejdůležitější literární ceny a také ji úspěšně zfilmoval Steven Spielberg. Nezapomenutelný literární portrét hrdinky Celie, jejích přátel a rodiny je plný vášně, bolesti a chuti do života.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY