Psychofarmakologie v praxi eBook

Fatimma.cz Psychofarmakologie v praxi Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Psychofarmakologie v praxi! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Psychofarmakologie v praxi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Psychofarmakologie v praxi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,48 MB

ISBN: 0

POPIS
Přehledná a čtivá monografie uvádí základní informace o mechanismu účinku látek, o jejich farmakokinetice, chemické struktuře a klasifikaci. Obsahuje klinické indikace, terapeutické užití i nežádoucí účinky se zvláštním zřetelem k eventuálnímu návykovému potenciálu jednotlivých látek. Orientaci v preskripci usnadní uvedení generických termínů a obchodních názvů našich i dovážených psychofarmak. Z OBSAHU:1. Neurohumorální přenos a CNS 2. Celková anestetika 3. Lokální anestetika 4. Etylalkohol 5. Hypnotika 6. Antiepileptika 7. Antiparkinsonika a antispastika 8. Centrální analeptika a konvulzíva 9. Psychofarmaka 10. Neuroleptika 11. Antidepresíva a látky upravující afektivní poruchy
STÁHNOUT ČÍST
Psychofarmakologie pro praxi - Jiří Raboch | Kniha na Alza.cz
Kniha: Psychofarmakologie pro praxi - Jiří Raboch; Roman Jirák; Ivo Paclt Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni.
Klinická psychiatrie v praxi - Pavel Pavlovský, Jiří ...
Všechny informace o produktu Kniha Psychofarmakologie pro praxi, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Psychofarmakologie pro praxi.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY