Jsem těhotná, ne nemocná! eBook

Fatimma.cz Jsem těhotná, ne nemocná! Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jsem těhotná, ne nemocná!! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jsem těhotná, ne nemocná! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Jsem těhotná, ne nemocná!.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,67 MB

ISBN: 9788073882747

POPIS
Těhotenstvím krok za krokem - i tak bychom mohli představit knížku Renaty Petříčkové, která provede čtenářky od početí po šestinedělí. Postupně se budoucí maminky dozví, jakou stravu v tom kterém měsíci upřednostnit, do jaké míry se oddávat pohybu a nakolik je třeba se "hlídat"… A v čem se nový rádce liší od současné nabídky na trhu? Především maminkám radí jedna z nich. Osvědčené tipy předkládá s laskavým nadhledem a postraší jen v případě, že je to naprosto nezbytné. Největším přínosem příručky je pak část, která se věnuje období šestinedělí. Době, kdy se nejen každá z žen mazlí se svým malým "broučkem" a zvyká si na roli matky, ale zároveň je přecitlivělá na veškeré podněty zvenku i zevnitř - vždyť hormony pracují o sto šest. Netradičního průvodce těhotenstvím, který je psán ve stylu Betty Mac Donaldové (Vejce a já), doplňují vtipné ilustrace Mirka Vostrého.1. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Jsem v tom? Jak poznáte, že jste těhotná, i bez testu ...
Jsem těhotná, NE nemocná (2016) / DariDerek (346 views) Postupně se dozví, co jíst a kolik, jak mít při narůstajícím objemu v pase radost z pohybu a zda jim sport neuškodí. Cenná jsou i doporučení, jak poznat, že už "to přichází", co si vzít do porodnice a jak zvládat šestinedělí.
Jsem těhotná, NE nemocná - Renata Petříčková | Srovnanicen.cz
Petříčková, Renata - Jsem těhotná, ne nemocná! Jazyk: český Počet stran: 324 Rok vydání: 2016 Vazba / Podoba: Brožovaná bez přebalu lesklá Sortiment: Nakladatelství: IFP Publishing & Engineering s.r.o.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY