Šampion eBook

Fatimma.cz Šampion Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Šampion! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Šampion a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Šampion.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,61 MB

ISBN: 9788074474507

POPIS
June a Day přinesli pro Republiky obrovskou oběť, ale nyní se jejich země ocitla na pokraji zániku. V okamžiku, kdy se vše schyluje k podepsání mírové dohody s odvěkým nepřítelem Koloniemi, se přihodí něco, co změní kola osudu a uvrhne celý národ do boje o holou existenci. A jestliže chtějí Day a June zachránit Republiku, musí obětovat to nejdrahocennější, co mají. Odhodlají se k další oběti, nebo se nakonec ukáže, že všechno je úplně jinak? Závěrečný díl trilogie Legenda Republiky, který vás překvapí strhujícím závěrem!
STÁHNOUT ČÍST
Poradna - cmku.cz
Bývalý šampion přijal Cejudovu výzvu a do oktagonu nastoupil po téměř čtyřech letech. Bitva mohla trvat 25 minut, hotovo bylo po deseti, což se taky stalo hned předmětem debat. Podívejte se na Cejudovo ukončení Cruze:
Poradna - cmku.cz
ŠAMPION a.s. - grafické studio se jako jedno z prvních v České republice zaměřilo na potisk sportovního zboží a doplňků. Mezi hlavní obchodní partnery patří klub Bohemians 1905, cyklistický tým Kona Cycling Point, SK Slavia Praha, Promedica Praha Group a.s., Gambrinus.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY