Šampion eBook

Fatimma.cz Šampion Image

INFORMACE

Hledáte knihu Šampion? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Marie Lu? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Šampion.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,95 MB

ISBN: 9788074474507

POPIS
June a Day přinesli pro Republiky obrovskou oběť, ale nyní se jejich země ocitla na pokraji zániku. V okamžiku, kdy se vše schyluje k podepsání mírové dohody s odvěkým nepřítelem Koloniemi, se přihodí něco, co změní kola osudu a uvrhne celý národ do boje o holou existenci. A jestliže chtějí Day a June zachránit Republiku, musí obětovat to nejdrahocennější, co mají. Odhodlají se k další oběti, nebo se nakonec ukáže, že všechno je úplně jinak? Závěrečný díl trilogie Legenda Republiky, který vás překvapí strhujícím závěrem!
STÁHNOUT ČÍST
Šampion (odrůda jablek) - Wikipedie
Jak se přihlásit? Sportovní program probíhá ve školním roce 2019/2020 od října do června. Děti mají 1 - 3 lekce týdně (dle nabídky a volby programu). Přihlásit se a stát se Šampionem je možné i v průběhu roku.
Připiš mi do šeku další nulu. Ne? Končím, překvapil ...
ŠAMPION / CHAMPION. Autor: Tesco. Základní specifikace: Typicky česká odrůda vyšlechtěná křížením odrůd Golden Delicious a Coxová oranžová reneta. Plody jsou zelenožluté barvy překryté oranžovočerveným líčkem. Tato odrůda je skladovatelná do Vánoc, později hrozí, že její dužina zmoučnatí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY