Scientifica eBook

Fatimma.cz Scientifica Image

INFORMACE

Scientifica je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Allan R. Glanville. Přečtěte si s námi knihu Scientifica na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Scientifica.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,95 MB

ISBN: 9788089379286

POPIS
Věda je součástí reality našich životů a cestou k poznání všech Jak a Proč kolem nás. Není jen doménou bíle oděných badatelů v laboratořích — věda především vysvětluje náš svět. Úžasné objevy dřívějších staletí jsou dnes běžnou náležitostí našich všedních dnů. Scientifica je průvodcem po základním vědeckém poznání světa fyziky, matematiky, chemie, astronomie, biologie, medicíny a geologie. Vypráví o myšlenkách a vynálezech, které připravovaly cestu moderním technologiím; věda nám umožnila zvednout hlavy od stop našich nohou v prachu až ke hvězdám.
STÁHNOUT ČÍST
Scientifica: Zurich Science Days | ETH Zurich
Scientific American is the essential guide to the most awe-inspiring advances in science and technology, explaining how they change our understanding of the world and shape our lives.
Scientifica - Home | Facebook
Principia-Scientific International is a community of scientists deliberating, debating and publishing cutting-edge thinking without a preconceived outcome.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY