Včelí produkty mýtů zbavené eBook

Fatimma.cz Včelí produkty mýtů zbavené Image

INFORMACE

Včelí produkty mýtů zbavené je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Dalibor Titěra. Přečtěte si s námi knihu Včelí produkty mýtů zbavené na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Včelí produkty mýtů zbavené.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,41 MB

ISBN: 9788020903983

POPIS
Recepty na oblíbené perníky a jiné medové pečivo, nápoje s medem alkoholické (medovina, pivo) i nealkoholické, návody na výrobu svíček, využití pylu, mateří kašičky, propolisu a včelího jedu ve výživě i lidové medicíně. Zajímavosti o životě včel, vzniku , získávání a využití jejich produktů.Autor do knihy zpracoval bohaté poznatky získané ve výzkumu, včelařské praxi i světové literatuře, o včelích produktech však uvádí však jen ty, které jsou spolehlivě ověřeny.
STÁHNOUT ČÍST
Včelí produkty mýtů zbavené /D.Titěra/
Kniha Včelí produkty mýtů zbavené je určena pro všechny včelaře a širokou veřejnost bez ohledu na jejich znalosti oboru včelařství. Kniha je zaměřena především na med, vosk, pyl, mateří kašičku, propolis a včelí jed. V publikaci naleznete spousty informací o těchto včelích produktech, využití, ale také mnoho zajímavých receptů.
Včelí produkty mýtů zbavené - Vyhledávání na Heureka.cz
Včelí produkty mýtů zbavené Včelí produkty mýtů zbavené - Dalibor Titěra. Pěkná poučná kniha plná receptů na oblíbené perníky a jiné medové pečivo, alkoholické (medovina, pivo) i nealkoholické nápoje. V publikaci najdete návody na výrobu svíček, využití pylu, mateří kašičky, propolisu a včelího jedu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY