Proč (a jak) psychosomatika funguje? eBook

Fatimma.cz Proč (a jak) psychosomatika funguje? Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Proč (a jak) psychosomatika funguje?! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Proč (a jak) psychosomatika funguje? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Proč (a jak) psychosomatika funguje?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,13 MB

ISBN: 9788026082088

POPIS
Populárně naučná publikace určená široké laické i odborné veřejnosti. Vysvětluje, co je psychosomatika a psychosomatické principy léčení. Kniha představuje 5 základních aspektů psychosomatického vnímání a jeho vztah k dalším oborům jako je západní i východní medicína, biologie, psychologie, kvantová fyzika i spirituální vědy. Odhaluje kouzlo spojitosti světa. Kniha je členěna do 8 kapitol:Úvodní kapitola představuje základy psychosomatiky a systemického chápání dynamiky nemocí. Následujících 5 kapitol se věnuje pěti aspektům psychosomatického vnímání nemoci, tedy BIO-PSYCHO-SOCIO-SPIRITuálně-ENERGetickému modelu. 7. kapitola se zabývá vybranými tématy nemocí, nahlíženými z psychosomatického hlediska. 8. kapitola je zamyšlením nad rozdíly péče západní medicíny a psychosomatického přístupu. Mnoho příkladů z praxe představuje anonymní příběhy klientů využívajících psychosomatický přístupu v léčení. Obě zkušené autorky aktivně psychosomaticky pracují více jak 15 let a čerpají ze své bohaté praxe. Předmluvu napsal MUDr. Radkin Honzák.
STÁHNOUT ČÍST
Recenze Proč a jak psychosomatika funguje? - Jarmila ...
Vynikající práce od autorek, které jak v šířce, tak v hloubce popisují, jak a proč funguje psychosomatika logickým a srozumitelným jazykem. Jediné, co mi schází, tak vysvětlení hraničních nemocí, kde už má nastoupit klasická evropská medicína.
Proč (a jak) psychosomatika funguje? - bazar | Databáze knih
Kupte knihu Proč (a jak) psychosomatika funguje? od Jarmila Klímová, Michala Fialová na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
SOUVISEJÍCÍ KNIHY