Proč (a jak) psychosomatika funguje? eBook

Fatimma.cz Proč (a jak) psychosomatika funguje? Image

INFORMACE

Proč (a jak) psychosomatika funguje? je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michala Fialová. Přečtěte si s námi knihu Proč (a jak) psychosomatika funguje? na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Proč (a jak) psychosomatika funguje?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,19 MB

ISBN: 9788026082088

POPIS
Populárně naučná publikace určená široké laické i odborné veřejnosti. Vysvětluje, co je psychosomatika a psychosomatické principy léčení. Kniha představuje 5 základních aspektů psychosomatického vnímání a jeho vztah k dalším oborům jako je západní i východní medicína, biologie, psychologie, kvantová fyzika i spirituální vědy. Odhaluje kouzlo spojitosti světa. Kniha je členěna do 8 kapitol:Úvodní kapitola představuje základy psychosomatiky a systemického chápání dynamiky nemocí. Následujících 5 kapitol se věnuje pěti aspektům psychosomatického vnímání nemoci, tedy BIO-PSYCHO-SOCIO-SPIRITuálně-ENERGetickému modelu. 7. kapitola se zabývá vybranými tématy nemocí, nahlíženými z psychosomatického hlediska. 8. kapitola je zamyšlením nad rozdíly péče západní medicíny a psychosomatického přístupu. Mnoho příkladů z praxe představuje anonymní příběhy klientů využívajících psychosomatický přístupu v léčení. Obě zkušené autorky aktivně psychosomaticky pracují více jak 15 let a čerpají ze své bohaté praxe. Předmluvu napsal MUDr. Radkin Honzák.
STÁHNOUT ČÍST
Proč (a jak) psychosomatika funguje? / Nejlevnější knihy
Koupit Koupit eknihu. Vysvětluje co je psychosomatika a psychosomatické principy léčení. Kniha představuje 5 základních aspektů psychosomatického vnímání a jeho vztah k dalším oborům jako je západní i východní medicína, biologie, psychologie, fyzika i spirituální vědy.
Proč (a jak) psychosomatika funguje? - Jarmila Klímová ...
Kupte knihu Proč (a jak) psychosomatika funguje? (Jarmila Klímová, Michala Fialová) s 9 % zľavou za 12.85 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY