EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách eBook

Fatimma.cz EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách Image

INFORMACE

Hledáte knihu EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Michal Priesnitz? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: EJTL, o tajemně dobrodružných prázdninách.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,80 MB

ISBN: 9788027060863

POPIS
EJTL není nový software a ani nebezpečná společenská hra a ani nebezpečný virus. Je to zkratka křestních jmen Ema, Jan, Toník a Laura, hrdinů předkládané knihy. Děj se odehrává v Olomouci o prázdninách a čtveřice dětí poznává město spolu s dalšími třemi kamarády. Není zde nic, co by nechtěli, nemohli a konečně nepoznali. K tomu jim asistuje romanticky založený dědeček, dále pak bývalý říční plavec, a řada dědečkových přátel. Dědeček seznamuje svá vnoučata s tajemstvími města a stručně glosuje minulá období a jejich tragiku. Kniha je vedena ve dvou rovinách. První spočívá v popisu prožívaných dobrodružství, druhá v komentářích a úvahách dědečka o tom, čím vším si město a jeho lidé museli projít a čím se prožít.
STÁHNOUT ČÍST
Knihy se štítkem kamarádi | ČBDB.cz
Připraveno je slavnostní otevření dětského knihkupectví Zlatá velryba na Dolním náměstí. "Při této příležitosti se bude povídat a číst z čerstvě pokřtěné knihy pro děti s názvem EJTL, která se o tajemně dobrodružných prázdninách odehrává také v Olomouci," dodala Záleská.
Tajemne dobrodruzstvi | HLEDEJCENY.cz
Bude se povídat a číst z čerstvě pokřtěné knihy pro děti EJTL. ... Při této příležitosti se bude povídat a číst z čerstvě pokřtěné knihy pro děti s názvem EJTL, která se o tajemně dobrodružných prázdninách odehrává také v Olomouci," prozradila Markéta Záleská.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY